LOADING

Přijímací pohovor

S naším programem Tě dokonale připravíme na skutečný přijímací pohovor.

Magické slovo, kterého se někteří bojí, jako čert kříže. Vzniká otázka, jak se co nejefektivněji na pohovor připravit. Odpověď se nabízí sama:

CVIČNÝ POHOVOR

Jenže, která firma Ti umožňí absolvovat „zahřívací kolo“? RozjedKarieru.cz je jediná společnost na českém trhu, která tuto možnost nabízí. Přijďte si k nám vyzkoušet přijímací pohovor, a to bez rizika selhání!

CO JE CÍLEM?

Jak se připravit

Na začátku Ti představíme několik strategií, jak úspěšně zvládnout přípravu na pohovor. Také se podíváme na to, jaké dokumenty je nutné si připravit a přinést na ten velký den.

Jak ho zvládnout

V jakém oblečení přijít? Co si vzít s sebou? Jak udělat správný první dojem? Aspekty které mnohdy rozhodují o vítězství či prohře. S námi můžete na všechny tyto otázky najít odpovědi a získat tak vnitřní jistotu.

Cvičný pohovor

Provedeme Tě standardním přijímacím pohovorem. Vyzkoušíme si společně všechny části. Představení sebe, svých snů, dovedností a zkušeností. U nás máš tu výhodu, že kdykoliv můžeš pohovor STOPnout... A zamyslet se nad lepší reakcí.

Zpětná vazba

Další nespornou výhodou je, že dostaneš komplexní zpětnou vazbu. Ta Ti ukáže správný směr pro skutečný pohovor. Budeš pak vědět, CO, JAK a PROČ dělat lépe. Na Tvé přání můžeme cvičný pohovor i natočit.